preloader
Переваги кухонь RODA
  • Кухонні гарнітури RODA - це функціональні високоякісні меблі, які виготовлено за новітніми технологіями  відповідно до міжнародних стандартів якості (ISO 9001: 2008), що гарантує Вам безпеку і екологічність, а також дозволяє Вам по-справжньому відчути задоволення від щоденного користування. Уся лінійка моделей кухонь RODA відповідає вимогам ГОСТ 16371-93 та санітарно-гігієнічним вимогам чинного законодавства України, а також має усі необхідні сертифікати та висновки.
  • Торговий Дім «Рода» розробляє та виготовляє кухні для створення індивідуального простору для життя.  Ми працюємо для того, щоб зробити весь процес від планування до встановлення меблів максимально комфортним. Ми робимо доступним в Україні світовий рівень дизайну, якості і сервісу в кухонній промисловості.
  • З часу заснування фабрики у 1994 році кухні RODA є взірцем функціональності, якості та комфорту. Вибір стилю не має меж! Широкий спектр кухонь від стриманої класики до сміливого стильного модерну не залишать байдужими навіть самих вибагливих клієнтів. 
  • Бездоганна якість та вишуканий дизайн кухонь підтверджують чисельні нагороди та дипломи всеукраїнських виставок. Торговий Дім «Рода» - єдина компанія що має 7 (!) кришталевих пірамід, що є найвищою нагородою в меблевій промисловості з українським виробництвом. 
  • Особлива увага приділяється якості на усіх етапах: від підбору сировини для виробництва до монтажу готової кухні у замовника. У 2008 році нами було отримано міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2000. У 2010 р. компанії було присвоєно новий сертифікат якості ISO 9001:2008, який передбачає орієнтування на задоволення вимог споживачів і ще більш вдосконалене ведення процесів і дотримання стандартів.
  • При плануванні ми застосовуємо концепцію «розумні кухні»,  що була спеціально розроблена Технічним Університетом Дармштадта (Німеччина), так як розуміємо, що добре і правильно організована кухня робить життя простіше і приємніше.
  • В нас індивідуальний підхід та унікальні рішення для кожного замовника. І це  гідно оцінили понад 30 тисяч родин, які вже користуються кухнями RODA.
  • Наші корпоративні цінності: надійність, новаторство та комфорт роблять нас успішними сьогодні та є запорукою нашого успіху в майбутньому.  Торговий Дім «Рода» є дизайнорієнтованою компанією та лідером інноваційних рішень у виробництві кухонь в Україні.
  • Власна сучасна лабораторія дизайну - RODA Design Lab – об'єднує кращих фахівців в області  дизайну кухонь і проектування просторів. Дизайн кухонь RODA – поєднання сучасної естетики, функціональних рішень і новітніх матеріалів. Це нова філософія дизайну кухні, як простору для життя.
  • Ми не женемося за модою і навіть не намагаємося бути на крок попереду – ми самі створюємо моду на сучасні кухні. Мати кухню RODA – це не залежати від примхливих забаганок швидкоплинних тенденцій. RODA – це парадокс сучасності поза часом.