preloader
Наска

Кухня Наска задумана RODA Design Lab як сучасний елемент, як дотик природи до буденності міського існування. Вона повністю відповідає концепції „Деталі Поза Часом!” В основі такого підходу лежить використання натуральних матеріалів, адже те, що створив Бог, не старіє ніколи. Це не означає, що ці матеріали не схильні до впливу часу. Просто з віком природні матеріали знаходять нову красу, благородну „патину часу”. Дерево найчастіше штучно зістарюють задля краси. Це благородний природний матеріал, який не тільки не може застаріти, а й набуває в процесі використання нову естетичну цінність.

Фасад цієї кухні має товщину 22мм, виготовлений із ДСП, обклеєний цільними ламелями натурального дубу та просочений льняними оліями різних кольорів – 7 відтінків. Це дає неповторне відчуття натурального матеріалу на дотик.

В кухні Наска лабораторія дизайну RodaDesignLab поєднала стиль еклектики і стімпанк. Рекомендується суміщати декілька шаф моделі Наска як вкраплення із іншими моделями кухонь: Тіволі, Неаполь, Токіо, Ніцца, Рейн, Осака, Вестфалія, ін. Також спроектовано цікавий декоративний фрезерований вензель натурального кольору деревини, який може бути розміщений на будь-якому вибраному фасаді. Кухня задумана без карнизів та плінтусу.

Довідка. Наска - пустеля в Перу, оточена низькими відрогами Анд і голими і млявими пагорбами щільного темного піску. Пустеля ця розкинулася між долинами річок Наска і Інхеніо. Надзвичайно вражають розкидані між абстрактними фігурами і спіралями гігантські малюнки, розмір яких досягає десятків, а іноді й сотень метрів.

Знамениті малюнки Наска включають сотні фігур, складність яких варіює від простих ліній до детально прорисованих зображень колібрі, павуків, мавп, риб, лам та ящірок.
З усіх тварин найбільша кількість – птахи. Фантастичні і цілком достовірно намальовані, всього в пустелі зображено 18 птахів. Є серед зображень людина-птах з головою сови, розмір цього малюнка – більше 30 метрів. А розмір так званого "великого ящера" – 110 метрів!

Мета створення цих геогліфів досі невідома. Згідно з найпопулярнішою теорією, народ Наска створював зображення з релігійною метою, щоб боги на небі могли побачити їх.

Оформити замовлення