preloader
Новини
464a0df2feb7967dbe2db0e5c6246358.jpeg
54a1fdfb37411eea9a368ba43cd0a6bc.jpeg
19/10/2018
Новинка! Кухня Орлеан

Шановні пані та панове!

З радістю повідомляємо вас про новинку від дизайнерів Design RODA Lab – кухню Орлеан. Дана модель чудово впишеться в сучасний інтер'єр і буде виграшно виглядати навіть в невеликій міській квартирі. Чіткі лінії і відсутність видимих ручок створюють відчуття легкості і елегантності. Достатньо погляду, щоб відчути повну гармонію і врівноваженість форм і ліній.

Фасад кухні виготовляється з МДФ-плити товщиною 19мм з двох сторін покритої акрилом класу Premium: високоглянцевим Acryl High Gloss (GL) або суперматовим Acryl Extra Matt (MT). Фасад обличковується ПВХ-окрайкою Rehau, при цьому застосовується спеціальний поліуретановий клей, який не пропускає вологу. Австрійський акрил Senosan - це матеріал нового покоління, супер стійкий до деформації і УФ-випромінювання. Дрібні подряпини легко витираються меламіновою губкою, що особливо важливо для відновлення глянцевих фасадів.

Однозначно, дизайнери RODA все продумали! Практичність, функціональність і ергономічний дизайн безперечно були пріоритетними завданнями при створенні нової моделі Орлеан. Відвідайте салони сучасних кухонь RODA і переконайтеся в досконалості сучасних матеріалів і форм.

Підписатися на розсилку